Kurumsal

Alüminyum İncelikleriyle Geleceğe İmza Atın!

İleri Teknolojiyle Üretilen Alüminyum Külçelerle Geleceği Şekillendirin!

ALUMINIUM 58

6000m2 kapalı alana sahip Sarnıç/İZMİR fabrikasın da faaliyet göstermektedir. Aluminyum dönüşüm sektöründe oldukça iddialı olan 58 ALUMINIUM, Deneyimli kadrosu ile Alaşım Külçe ve Deoksidant ürünlerinin üretimine ilişkin her konuda eşsiz bir bilgi birikimine ve deneyime sahiptir. İnovasyon konularını yüksek önem veren yönetimi ile küresel anlamda, Doğaya saygılı şekilde hem firmalara hem de bireylere kaliteli ürün ve yenilikler sunmak en önemli misyonumuzdur.

Yüksek teknoloji makine ve prosesleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. İşletmemizde işlenen tüm ürünler Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen tüm tehlikeli ve tehlikesiz geri dönüşüm belgeleri ile garanti altına alınmıştır. Firmamız yurt içi ve yurt dışından hammadde tedarik etmekte olup, yabancı ithalat belgesine sahiptir.

Çevre ve Sürdürülebilirlik

Çevre ve sürdürülebilirlik, işimizin temel taşlarından biridir. Alüminyum külçe üretimi sürecinde, çevresel etkileri minimize etmek ve doğal kaynakları korumak için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Üretim tesisimizde çevresel etkileri azaltmak için sürekli iyileştirmeler yapıyoruz. Atık yönetimi, su ve enerji tasarrufu, emisyon azaltımı gibi konulara büyük önem veriyoruz. Çalışanlarımızı çevre dostu uygulamalar konusunda eğitiyor ve çevreye duyarlılık kültürünü teşvik ediyoruz.

İhtiyaçlarınızı Aşın, Sınırları Zorlayın!

Teklif Al

Formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş yapalım.